Małgorzata Socha w kampanii walentynkowej Apart

Symbole miłości: Apart na Walentynki 2024

Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

Trendy 2024-01-15 PRZECZYTASZ W 2 MINUTY

Bez czego trudno sobie wyobrazić Walentynki, oprócz oczywiście obecności ukochanej osoby? Każdy z nas zapewne potrafiłby wskazać coś wyjątkowego, ważnego tylko dla siebie. Może będzie to ważne miejsce, ulubiona potrawa czy utwór muzyczny. Niewątpliwie jednak emblematycznymi motywami święta zakochanych stały się serce oraz kolor głębokiej czerwieni. Te właśnie symbole można odnaleźć w nowej, walentynkowej kampanii Apart.

Na początek kilka słów wstępu o kampanii walentynkowej Apart 2024:

  • Emblematycznymi motywami święta zakochanych niewątpliwie są serce oraz kolor głębokiej czerwieni. Te właśnie symbole można odnaleźć w nowej, walentynkowej kampanii Apart.

  • Cztery ambasadorki marki: Magdalena Boczarska, Maria Dębska, Małgorzata Socha i Julia Wieniawa występują w kampanii w kreacjach w kolorze soczystej czerwieni oraz w biżuterii z sercem w roli głównej.

  • Romantyczne chwile, spędzone z najbliższą osobą chętnie uwieczniamy. Stąd, obok czterech ambasadorek marki, w kampanii pojawia się stylizowana fotobudka z szyldem APART.

Kampania walentynkowa Apart 2024

Kampania Apart na Walentynki 2024 zachwyca! Dominujące są w niej dwa motywy – czerwień i serce, nieodłącznie kojarzące się ze świętem zakochanych. Cztery ambasadorki marki: Magdalena Boczarska, Maria Dębska, Małgorzata Socha i Julia Wieniawa występują w niej w kreacjach w kolorze soczystej czerwieni oraz w biżuterii z sercem w roli głównej. Romantyczne chwile, spędzone z najbliższą osobą chętnie uwieczniamy i dzielimy się nimi poprzez social media i komunikatory. Stąd, obok czterech ambasadorek marki, w kampanii pojawia się stylizowana fotobudka z szyldem APART.

Kampania Apart na Walentynki, na którą składa się sesja zdjęciowa oraz filmy jest pełna lekkości i bezpretensjonalnej aury, a jej gwiazdy, choć prezentują się zmysłowo, są jednocześnie dziewczęce i spontaniczne. Taka koncepcja odzwierciedla nastrój święta zakochanych, łączący celebrację uczuć z radością.

Biżuteria na walentynki 2024

W romantyczną aurę 14 lutego doskonale wpisuje się biżuteria Apart, którą mają na sobie ambasadorki marki. To przede wszystkim wzory i motywy z kolekcji Love Love i Magic Moments. To jednocześnie gotowa podpowiedź, co będzie najbardziej wymownym upominkiem na Walentynki. Jaka biżuteria dla ukochanej? Choćby złote serca z diamentami, łączone z takimi motywami, jak zapis EKG czy nieskończoność. Są również pojedyncze lub zwielokrotnione serca zdobiące pierścionki, naszyjniki i bransoletki z żółtego złota lub srebra pozłacanego.

W Walentynki można także postawić na kreatywność i skomponować pełną miłosnej symboliki bransoletkę Beads. Wybrane wzory zdobią białe lub barwne cyrkonie oraz kolorowe elementy z emalii. Biżuteria Apart to najpiękniejszy sposób, aby wyrazić swoją romantyczną naturę i zachwycić w Walentynki upominkiem, który wyraża więcej niż słowa.

CZYTAJ WIĘCEJ: TOP 5 pomysłów na walentynkowy prezent dla niej

Magalena Boczarska
Małgosia Socha
Marysia Dębska
Julia Wieniawa

Get the look

W walentynki celebracja uczucia nabiera nowego wymiaru. Biżuteria z symbolem serca najlepiej wpisuje się w klimat święta zakochanych. Ten romantyczny detal dodaje wzorom lekkości i delikatności. Jednak walentynkowa biżuteria to nie tylko motyw serca. Zresztą sami zobaczcie i zainspirujcie się modelami, po które sięgnęły nasze ambasadorki:

Get the look Magdalena Boczarska

Get the look Małgorzata Socha

Get the look Maria Dębska

Get the look Julia Wieniawa

Inspiracje prezentowe na walentynki

Co na walentynki dla niej? Oprócz biżuterii zaproponowanej w kampanii, warto zwrócić uwagę na styl i gust ukochanej. Z pewnością w ofercie marki możliwe będzie znalezienie wzoru i modelu odpowiadającego preferencjom każdej kobiety. Ponadczasowym prezentem może być także szkatułka na biżuterię. Sprawdzi się także zegarek lub smartwatch.

Co na walentynki dla niego? Oferta męskiej biżuterii w Apart jest niezwykle bogata. Znaleźć można także sponki do mankietów, breloki i oczywiście zegarki. Niebanalny walentynkowy prezent dla niego może stanowić elegancki długopis lub wieczne pióro.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wyjątkowy prezent: wieczne pióro lub długopis


Oktawia Staciewińska

Oktawia Staciewińska

W Apart odpowiedzialna za treści magazynowe oraz komunikację marki w mediach.

Więcej artykułów tego autora