Sesja Świąteczna 2017

 • Kasia Smutniak

  W scenerii jednego z najbardziej romantycznych miast świata pozuje Polka, która pokochała Italię, z wzajemnością. W wieku szesnastu lat wyjechała z Polski do Włoch, aby tam kontynuować karierę w świecie mody. Kasia od razu oczarowała słoneczną Italię i rozpoczęła współpracę ze znakomitymi fotografami oraz najważniejszymi magazynami modowymi. Wkrótce odkryło ją także włoskie kino. Za sprawą pamiętnych ról stała się uwielbianą aktorką, zapraszaną na najważniejsze festiwale filmowe. W tak doskonałym momencie swojej kariery, gwiazda wraca do ojczyzny, aby zostać ambasadorką marki Apart.

  Rzym

  Jedyne w swoim rodzaju, zniewalające urodą, architekturą, tętniące życiem. Zanurzone w przeszłości i jednocześnie nowoczesne. Wieczne Miasto jest niewyczerpanym źródłem inspiracji dla artystów, którzy od wieków znajdowali natchnienie w tej metropolii nad Tybrem. Nieco ponad sześć dekad wcześniej, zachwycająca Audrey Hepburn w klasycznym dziele „Rzymskie wakacje” przemierzała jego malownicze ulice jakże ikonicznie włoskim skuterem Vespa, odwiedzając ikoniczne miejsca, jak Forum Romanum, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Jej śladami podąża teraz Ona...

 • Anja Rubik

  Dla Apart staje przed obiektywem już kolejny raz. profesjonalna, najbardziej rozpoznawalna i rozchwytywana polska modelka, muza Karla Lagerfelda i bohaterka kampanii najznamienitszych marek modowych, w tym luksusowego włoskiego domu mody Fendi. Dla Apart zrealizowała liczne kampanie, m.in. diamentową i perłową, które zachwyciły Polki i profesjonalistów z branży. Z sukcesami od kilku lat realizuje także swoje artystyczne zainteresowania. Sesja światowej gwiazdy modelingu w weneckich plenerach jest jak spotkanie dwóch pięknych ikon. Olśniewająca historią i urokiem Wenecja w wyjątkowym duecie z nowoczesną Anją Rubik.

  Wenecja

  Jedno z najbardziej niezwykłych miast świata, co roku zniewala miliony turystów niespotykanym w skali globu układem urbanistycznym z zachwycającą architekturą, wyrastającą wprost z wód kanałów, które pełnią rolę unikatowych ulic. Czaruje charakterystycznymi gondolami, Canale Grande, majestatem Placu św. Marka, opiewanym przez pisarzy i poetów Mostem Westchnień czy gotyckim Pałacem Dożów, jednymi z najbardziej znanych punktów pejzażu tego miejsca.

 • Kasia Sokołowska

  Moda to jej żywioł. Przez długi czas pozostawała za jej kulisami, reżyserując i tworząc choreografię najważniejszych pokazów mody topowych polskich projektantów. Odkryta przez show-biznes, od razu podbiła serca widzów i redaktorów mody. Każda jej stylizacja, z wyczuciem interpretująca najgorętsze trendy, jest szeroko komentowana i komplementowana. Znawczyni i miłośniczka mody najwyższej klasy, w plenerach dystyngowanej urody miasta, oraz okalających go urokliwych winnic.

  Mediolan

  Metropolia w sercu Lombardii, nad którą wciąż unosi się duch Leonarda da Vinci, tworzącego w okresie renesansowym w tym mieście. Z wieloma muzeami, zabytkami i słynną na cały świat La Scalą, dla której swoje dzieła operowe tworzyły takie legendy, jak Puccini, Rossini, Donizetti czy Verdi, jest niezwykłym ośrodkiem kultury i sztuki. Synonim wyrafinowanego stylu i designu, a także światowa stolica mody, otoczona baśniowymi krajobrazami, przeplatanymi winnicami, w których powstają znakomite i renomowane włoskie wina.

 • Małgorzata Socha

  Podbiła serca widzów udziałem w produkcjach kinowych, telewizyjnych hitach i grą na żywo, w teatrze. Jej uroda, osobowość i wypracowany styl inspirują nie tylko kobiety; jest także muzą rodzimych projektantów mody. Wielokrotnie nominowana, a także nagradzana w prestiżowych plebiscytach, w których doceniano zarówno jej role, jak i urodę. Z jednej strony olśniewająca i zmysłowo elegancka, z drugiej zachwycająca autentyczną naturalnością. Gwiazda, malownicze plenery i wykwintne włoskie wnętrza.

  Jezioro Como

  Zapierający dech cud natury w sercu włoskiej części alp. W jego turkusowym lustrze odbijają się strome zbocza majestatycznych gór, bujna roślinność ze strzelistymi cyprysami oraz architektoniczne piękno wiekowych willi, zbudowanych tuż przy jego tafli. Miejsce, którego magia oczarowała największe gwiazdy i po urodę którego sięga także światowe kino. Tonące w zieleni brzegi, ośnieżone szczyty i kojąca barwa wody tworzą spektakularny, pocztówkowy pejzaż, o którym trudno zapomnieć.


Materiały archiwalne 2017