Marta Żmuda Trzebiatowska

Aktorka, będąca ucieleśnieniem stylu, talentu i zniewalającej urody. Gdziekolwiek się pojawia - czy na planie filmowym, czy w popularnym show "Taniec z Gwiazdami", kradnie uwagę wdziękiem i czarującym sposobem bycia.

Jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej, którą ukończyła w 2007 roku. Wystąpiła w wielu filmach, m.in. w fabule wybitnego reżysera Krzysztofa Zanussiego "Serce na dłoni" oraz najbardziej przebojowych komediach romantycznych - "Nie kłam, kochanie", "Ciacho",  "Och, Karol 2" czy też absolutnie hitowym sequelu "Listów do M". Aktorka z sukcesem pojawia się także na deskach teatralnych, a do jej najlepszych ról należy kreacja Sally w scenicznej adaptacji "Kiedy Harry poznał Sally" Nory Ephron w stołecznym Teatrze Kwadrat, którego jest gwiazdą. Aktorka pojawia się także w najchętniej oglądanych i cenionych przez widzów serialach telewizyjnych.

W 2008 zwyciężyła w plebiscycie Viva! Najpiękniejsi, jest także laureatką Telekamery 2009 w kategorii "aktorka" i Róży Gali za debiut oraz Elle Style Awards 2009.

Marta Żmuda Trzebiatowska jest także ceniona przez znawców mody za styl. Premiera filmowa, pokaz mody, ważna gala - gwiazda zawsze prezentuje się nienagannie, w doskonałych proporcjach łącząc najnowsze tendencje modowe, świeżość oraz indywidualizm. W swoich wyborach biżuteryjnych stawia na dyskretny umiar z odrobiną ekstrawagancji, którym z wyczuciem przełamuje dopracowane w każdym calu stylizacje. Oryginalnych dodatków poszukuje w bestsellerowych kolekcjach Apart.

W kampanii Apart aktorka pokazała zupełnie nową odsłonę swojej urody i osobowości. Sesja zdjęciowa w portugalskich plenerach to hołd dla naturalnego piękna, dziewczęcości i świeżości gwiazdy. Niezobowiązujący look Marty Żmudy Trzebiatowskiej doskonale koresponduje z wakacyjnym klimatem zdjęć oraz biżuteryjnymi trendami, które z wdziękiem prezentuje.