Kasia Sokołowska

Przez lata była dobrze znana tylko wąskiemu gronu twórców i koneserów mody. Ukryta za kulisami, to ona odpowiadała za najbardziej spektakularne sukcesy premierowych pokazów najważniejszych polskich projektantów, dbając o każdy szczegół i tworząc spójną wizję show. Była i nadal jest niezwykle cenioną choreografką i reżyserką wydarzeń związanych z modą.

Błyskawiczna rozpoznawalność przyszła z chwilą, gdy Kasia Sokołowska dołączyła do jury trzeciego sezonu popularnego programu „Top Model”, w ramach którego poszukuje się kandydatów na modelki i modeli. Bliżej nieznana szerokiej publiczności, szybko zjednała sobie szacunek i sympatię swoim profesjonalizmem oraz osobowością, a znawcy mody docenili jej styl i okrzyknęli ikoną. Jako uosobienie współczesnej, dynamicznej, odnoszącej sukcesy i eleganckiej kobiety z pasją, dołączyła do grona ambasadorek marki Apart. Gwiazda od kilku lat występuje w kluczowych kampaniach marki, zaskakując tym, z jaką lekkością i wdziękiem potrafi przeistoczyć się z szykownej kobiety w spontaniczną dziewczynę o dużym poczuciu humoru. Rolę ambasadorki Apart udanie łączy z kontynuowaniem swojej kariery w branży modowej, wciąż należąc do absolutnej czołówki realizatorów modowych pokazów, współpracując z takimi twórcami, jak: Paprocki & Brzozowski, MMC, Łukasz Jemioł, Robert Kupisz, Gosia Baczyńska i wielu innych.

Jako ambasadorka Apart, Kasia prezentowała biżuterię marki w sesjach, zrealizowanych w wielu wysmakowanych wnętrzach i miejscach w Mediolanie, Berlinie, w wielkomiejskich plenerach w nowojorskim klimacie oraz ostatnio na tle niebiańskich pejzaży Lanzarote.