Anja Rubik (do sierpnia 2018)

Najlepsza polska top modelka, w roku 2012 zaliczona do elitarnej grupy Industry Icons. Uczestniczyła w kampaniach m.in. Versace, Chanel, Gucci Dolce&Gabbana, Dior, Chloe, Yves Saint Laurent, DKNY, Fendi. Jej zdjęcia regularnie pojawiają się na okładkach najbardziej prestiżowych pism o modzie, jak Vogue czy Numéro. Bierze udział w najważniejszych na świecie pokazach i wydarzeniach związanych z modą. Cieszy się uwielbieniem projektantów za talent, profesjonalizm i niepowtarzalną urodę. Powszechnie uważana jest za ideał nowoczesnej, modnej kobiety.

Ambasadorka Apart

Anja Rubik, obywatelka świata, dla której domem są stolice mody – Nowy Jork, Paryż, Mediolan, perfekcyjnie uosabia charakter marki Apart i jej biżuterii – wszak miarą najwyższej klasy jubilerstwa jest dążenie do piękna doskonałego. Nawiązanie współpracy było naturalnym krokiem. Co istotne, również dla samej Anji:

Zdecydowałam się na współpracę z firmą Apart, ponieważ uważam, ze jest to jedna z niewielu polskich marek, które z przyjemnością mogę reklamować i firmować swoim nazwiskiem.

Anja Rubik jako top modelka wielką wagę przywiązuje do ubioru i dodatków. Warto dodać, że jako jedyna Polka znalazła się w rankingu 25 najlepiej ubranych kobiet na świecie amerykańskiej edycji magazynu „Elle”. Biżuteria Apart spełnia jej wysokie wymagania:

Cieszę się, ze pracuję dla renomowanej polskiej marki, która potrafi zaproponować Polkom biżuterię na światowym poziomie.