Karolina Pisarek i Jakob Kosel

Ślub to wydarzenie, które niesie w sobie radość, spełnienie i nadzieję; jest przypieczętowaniem miłości. Apart towarzyszy zakochanym od chwili zaręczyn aż po ślub, a nawet dłużej, celebrując wspólnie z zakochanymi najważniejsze momenty w ich wspólnym życiu.

Dzień ślubu jest kulminacją miłości. Chcemy, aby był przypieczętowany w szczególny sposób - wymarzonymi obrączkami, które będą jego symbolem, dlatego do ślubnej kampanii wybraliśmy duet młodych gwiazd modelingu, który ucieleśnia idee marki Apart. Zarówno Karolina Pisarek, jak i Jakob Kosel wystąpili w piątej edycji show "Top Model" i zostali jej finalistami. Oboje dali się poznać jako profesjonaliści o znakomitych predyspozycjach, talencie, pracowitości, determinacji i urodzie. Są młodzi, piękni, spontaniczni, bardzo utalentowani i już docenieni przez specjalistów z branży mody.

Przed obiektywem Marcina Tyszki wcielili się w parę, która promienieje szczęściem, celebrując dzień ślubu, w pełni oddając nastrój chwil, kiedy Ona i On mówią sobie "Tak!".

 

Materiały archiwalne 2018