Małgorzata Socha

Utalentowana i piękna aktorka od lat uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd; jest także muzą projektantów i jednym z najbardziej oczekiwanych gości podczas najważniejszych wydarzeń modowych.

W 2003 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie, ale już wcześniej zaczęła grać w filmach i popularnych serialach; zarówno w rolach dramatycznych, jak i komediowych. Serca widowni podbiła w hicie stacji TVN, serialu "BrzydUla", gdzie wcielała się w postać Violetty Kubasińskiej, sekretarki młodego prezesa firmy, w której głównie toczy się akcja serii. Widzowie pokochali Małgorzatę Sochę w tej roli za znakomite poczucie humoru, dystans do siebie i wyjątkowy talent komediowy. Aktorka z powodzeniem zajmuje się także dubbingiem i chętnie użycza swojego głosu w polskich wersjach filmowych hitów dla najmłodszych (i nie tylko), m.in. w nagrodzonym Oscarem arcydziele ze studia Pixar, animacji "W głowie się nie mieści".

Nagrodzona tytułem Kobiety Dekady miesięcznika "Glamour"; wielokrotnie nominowana w prestiżowych plebiscytach, m.in. Viva! Najpiękniejsi, Złota Kaczka „Filmu” w kategorii najlepsza aktorka, Wiktor 2012.

Gwiazda kocha modę i to z wzajemnością. Przyjaźni się z najważniejszymi, najbardziej utalentowanymi polskimi projektantami i zwykle na ważne gale wybiera ich kreacje. Znana z wyczucia stylu, perfekcyjnie dobiera także do swoich stylizacji dodatki, zawsze w zgodzie z najnowszymi trendami, a te znajduje w kolekcjach Apart.

Aktorka wystąpiła w pełnej splendoru sesji marki, w wyjątkowym miejscu. Małgorzatę Sochę zaprosiliśmy do miasta, które nie tylko uchodzi za najbardziej romantyczne na świecie, ale jest także synonimem szyku, klasy i światową stolicą mody - do Paryża.

Ekskluzywne wnętrza, tętniące życiem ulice, luksusowe stylizacje i wyrafnowana biżuteria. Całość wystylizowana przez mistrzynię w tej dziedzinie, cenioną na świecie Agnieszkę Ścibior i uchwycona przez obiektyw Marcina Tyszki.
Małgorzata Socha, Paryż i Apart.  En vogue!