Marysia Dębska

MARIA DĘBSKA

Maria Dębska to aktorka, która szybko zdobyła zasłużone uznanie widzów i krytyków. Jest absolwentką łódzkiej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera. Jej kariera rozwija się w imponującym tempie, ponieważ nie boi się odważnych zawodowych wyborów. Ma za sobą role u cenionych reżyserów i reżyserek, takich jak Piotr Domalewski, Janusz Majewski i Kinga Dębska. Bez cienia wahania i z brawurą wcieliła się w rolę Kaliny Jędrusik - prawdziwej legendy teatru, kina i barwnej osobowości Kabaretu Starszych Panów, która fascynuje do dziś, a więc wykreowanie jej postaci było nie lada wyzwaniem. Maria z ogromnym wyczuciem oddała intrygujący charakter gwiazdy w obrazie „Bo we mnie jest seks”, a zwieńczeniem roli była nominacja do nagrody Orła w kategorii Najlepsza Główna Rola Kobieca oraz jej znakomite przyjęcie przez krytyków i widzów.

Czy jest to rola pierwszoplanowa, czy epizodyczna, w filmie fabularnym, w teatrze czy serialu, Maria Dębska zawsze podchodzi do nich z ogromną uwagą i profesjonalizmem, a stworzone przez nią postacie pozostają w pamięci kinomanów.

Z równą konsekwencją, jak do wyboru ról, aktorka podchodzi do swojej działalności na innych polach. Jak dotąd zdecydowała się na współpracę z jedną marką - Apart, zostając ambasadorką diamentowych kolekcji. Podobnie jak diamenty, które prezentuje, Maria Dębska także w tej roli błyszczy i zachwyca. Efektem tej współpracy jest utrzymana w stonowanym stylu kampania, w której uroda diamentów, Marii i nawiązania do filmowego oraz teatralnego świata harmonijnie ze sobą współgrają. Aktorka doskonale wypadła w roli modelki i potwierdziła tym samym swój wszechstronny talent. Czekając na kolejne aktorskie kreacje gwiazdy, możemy podziwiać pełne elegancji kadry z nią i diamentami w roli głównej.


KAMPANIE Z UDZIAŁEM GWIAZDY