Opis produktu

Nr wzoru: A17318101C1X1

Zegarek męski

Marka: Breitling

Kolekcja Avenger


Chronometr: Tak

Mechanizm: Automatyczny

Kaliber Breitling 17

Rezerwa chodu 38h

Kamienie łożyskujące 25

Cechy: zegarek szwajcarski, datownik, wskazówkowy, sekundnik

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 43 mm

Szkło: Szafirowe antyrefleksyjne

Pasek/bransoleta: Pasek skórzany

Zapięcie Zwykłe

Wodoszczelność: 300 m

Gwarancja producenta: 2 lata


O marce Breitling

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji przy zakupie zegarka marki Breitling, nasz dedykowany doradca czeka na Państwa pod numerem telefonu 573 442 741.

Ekspert jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.

Breitling, wysoko ceniony producent zegarków technicznych, odegrał niegdyś znaczącą rolę w opracowaniu naręcznego chronografu. Firma do dziś jest niekwestionowanym liderem i uznanym specjalistą w udoskonalaniu tej popularnej zegarkowej komplikacji.


zegarek A17318101C1X1
biale tlo

Zegarek Avenger Automatic 43 jest wyrazem odwagi i wytrwałości drzemiących w naturze prawdziwego mężczyzny. Solidną kopertę ze stali nierdzewnej o średnicy 43 mm podkreśla wyraźny bezel z przejrzystą podziałką minutową. Chroniona szafirowym szkłem antyrefleksyjnym tarcza posiada doskonale kontrastujące na granatowym tle luminescencyjne wskazówki oraz indeksy. Dodatkowe okienko datownika na godz. 3 dopełnia klarowny design gwarantując doskonałą czytelność. Męski zegarek Avenger Automatic 43 dostępny jest na granatowym, skórzanym pasku zapewniającym stylowy wygląd oraz komfort użytkowania. Sercem modelu jest precyzyjny mechanizm automatyczny Breitling 17 oferujący 38-godzinną rezerwę chodu. Wodoszczelność chronometru do 300 m pozwala na swobodę noszenia podczas ekstremalnych aktywności.

zegarek tarcza
biale tlo

Szwajcarska manufaktura Breitling świadoma jest przewagi i możliwości jakie stwarzają ponadprzeciętne zegarki. Linia Avenger kierowana jest do miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, a każda kolejna wyprawa jedynie przesuwa granice ekstremalności. Za sprawą doskonałych parametrów pracy, wysokiej użyteczności i nadzwyczajnej wytrzymałości, modele z kolekcji Avenger to niezawodni towarzysze, z którymi jesteś gotowy na każdą ewentualność.

O marce

logo

Breitling, wysoko ceniony producent zegarków technicznych, odegrał niegdyś znaczącą rolę w opracowaniu naręcznego chronografu. Firma do dziś jest niekwestionowanym liderem i uznanym specjalistą w udoskonalaniu tej popularnej zegarkowej komplikacji. Léon Breitling, otwierając w 1884 roku swoją pierwszą pracownię w Jurze Szwajcarskiej, postanowił poświęcić się wąskiej i bardzo wymagającej dziedzinie, tj. konstruowaniu chronografów i precyzyjnych przyrządów pomiarowych dla przemysłu, do celów naukowych i chronometrażu sportowego. Dzięki produktom wyróżniającym się najwyższą jakością i ciągłemu poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, marka idealnie wpisała się w potrzeby, jakie pojawiły się wraz z rozkwitem zainteresowania sportem i motoryzacją.


Produkty z kolekcji

Sprawdź dostępność w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również

Zapytaj o produkt

Zapytaj o dostępność produktu

Zapytaj o parametry produktu

(wymagane, min. 20 znaków)