Opis produktu

Nr wzoru: A133131A1G1W1

Zegarek męski

Marka: Breitling

Kolekcja Superocean Heritage


Chronometr: Tak

Mechanizm: Automatyczny

Kaliber Breitling 13

Rezerwa chodu 48 h

Kamienie łożyskujące 25

Cechy: zegarek szwajcarski, chronograf, datownik, wskazówkowy, mały sekundnik, wskaźnik dnia tygodnia

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 44 mm

Szkło: Szafirowe antyrefleksyjne

Pasek/bransoleta: Pasek z tworzywa sztucznego

Zapięcie Zwykłe

Wodoszczelność: 200 m

Gwarancja producenta: 2 lata


O marce Breitling

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji przy zakupie zegarka marki Breitling, nasz dedykowany doradca czeka na Państwa pod numerem telefonu 573 442 741.

Ekspert jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.

Breitling, wysoko ceniony producent zegarków technicznych, odegrał niegdyś znaczącą rolę w opracowaniu naręcznego chronografu. Firma do dziś jest niekwestionowanym liderem i uznanym specjalistą w udoskonalaniu tej popularnej zegarkowej komplikacji.


niebieski zegarek A133131A1G1W1
white background

Breitling Superocean Heritage II Ocean Conservancy Limited Edition to zegarek unikatowy z wielu względów. Najważniejszy jednak jest przekaz, który ze sobą niesie: walka z zanieczyszczeniem oceanów. Limitowany do 1000 sztuk model Superocean Heritage powstał we współpracy z organizacją Ocean Conservancy, zajmującą się ochroną podwodnego świata. Z zachowaniem tych wartości zaprojektowano unikatowy zegarek Breitling. Dodatkowo, część kwoty uzyskanej ze sprzedaży przekazana zostanie organizacji Ocean Conservancy.

white background

Typowo morska koperta ze stali o średnicy 44 mm wyposażona została w obrotowy bezel z podziałką minutową do kontrolowania czasu spędzonego pod wodą. Osadzona pod antyrefleksyjnym szkłem szafirowym srebrna tarcza zachowuje czytelny układ pomimo licznych wskazań, które oferuje. Małą sekundę oraz liczniki chronografu uzupełniają okienka daty oraz dnia tygodnia. Luminescencyjne indeksy oraz wskazówki gwarantują doskonałą widoczność w niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

niebieski zegarek A133131A1G1W1 założony na rękę
dekiel niebieskiego zegarka A133131A1G1W1
white background

Na szczególną uwagę w modelu Superocean Heritage II Ocean Conservancy zasługuje unikalny pasek NATO. Został on wykonany z nowatorskiego włókna ECONYL®, do którego produkcji wykorzystano odpady nylonowe. Szwajcarski zegarek Breitling napędza manufakturowy mechanizm automatyczny z 48-godzinną rezerwą chodu. Wodoszczelność zegarka do 200 m pozwala na jego swobodne użytkowanie na morskich głębinach bez obaw o uszkodzenie. Breitling Superocean Heritage II Ocean Conservancy to zegarek dla tych, którzy swoimi działaniami chcą zmieniać świat i walczyć o lepsze jutro.

white background

Zegarki Breitling głównie kojarzą się z lotnictwem, będącym kamieniem węgielnym szwajcarskiej manufaktury. Jednak modele sygnowane legendarną literką „B” to przede wszystkim przyrządy dla profesjonalistów, wśród których wyróżnić można spore grono miłośników podwodnego świata. Kolekcja Superocean Heritage upamiętnia ponad 60-letnią tradycję zegarków dla nurków. Jeszcze lepsze, doskonalsze i bardziej zaawansowane technicznie niż kiedykolwiek, a to wszystko w klasycznie pięknym kanonie stylistycznym.

niebieski zegarek A133131A1G1W1 założony na rękę

O marce

logo Breitling

Breitling, wysoko ceniony producent zegarków technicznych, odegrał niegdyś znaczącą rolę w opracowaniu naręcznego chronografu. Firma do dziś jest niekwestionowanym liderem i uznanym specjalistą w udoskonalaniu tej popularnej zegarkowej komplikacji. Léon Breitling, otwierając w 1884 roku swoją pierwszą pracownię w Jurze Szwajcarskiej, postanowił poświęcić się wąskiej i bardzo wymagającej dziedzinie, tj. konstruowaniu chronografów i precyzyjnych przyrządów pomiarowych dla przemysłu, do celów naukowych i chronometrażu sportowego. Dzięki produktom wyróżniającym się najwyższą jakością i ciągłemu poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, marka idealnie wpisała się w potrzeby, jakie pojawiły się wraz z rozkwitem zainteresowania sportem i motoryzacją.


Sprawdź dostępność w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również

Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)