BREITLING SUPEROCEAN HERITAGE II CHRONOGRAPH 44 OCEAN CONSERVACY

A133131A1G1W1
26 750

Dostawa GRATIS   |   Wysyłka zamówienia w 10 dni

100 dni na DARMOWY ZWROT

Zegarek męski

Marka: Breitling

Kolekcja: Superocean Heritage


Chronometr: Tak

Mechanizm: Automatyczny

Kaliber: Breitling 13

Rezerwa chodu: 48 h

Kamienie łożyskujące: 25

Cechy: zegarek szwajcarski, chronograf, datownik, wskazówkowy, mały sekundnik, wskaźnik dnia tygodnia

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 44 mm

Szkło: Szafirowe antyrefleksyjne

Pasek/bransoleta: Pasek z tworzywa sztucznego

Zapięcie: Zwykłe

Wodoszczelność: 200 m

Gwarancja producenta: 2 lata


Wybierz miasto lub salon

(wymagane, min. 20 znaków)

Breitling Superocean Heritage II Ocean Conservancy Limited Edition to zegarek unikatowy z wielu względów. Najważniejszy jednak jest przekaz, który ze sobą niesie: walka z zanieczyszczeniem oceanów. Limitowany do 1000 sztuk model Superocean Heritage powstał we współpracy z organizacją Ocean Conservancy, zajmującą się ochroną podwodnego świata. Z zachowaniem tych wartości zaprojektowano unikatowy zegarek Breitling. Dodatkowo, część kwoty uzyskanej ze sprzedaży przekazana zostanie organizacji Ocean Conservancy.

Typowo morska koperta ze stali o średnicy 44 mm wyposażona została w obrotowy bezel z podziałką minutową do kontrolowania czasu spędzonego pod wodą. Osadzona pod antyrefleksyjnym szkłem szafirowym srebrna tarcza zachowuje czytelny układ pomimo licznych wskazań, które oferuje. Małą sekundę oraz liczniki chronografu uzupełniają okienka daty oraz dnia tygodnia. Luminescencyjne indeksy oraz wskazówki gwarantują doskonałą widoczność w niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

Na szczególną uwagę w modelu Superocean Heritage II Ocean Conservancy zasługuje unikalny pasek NATO. Został on wykonany z nowatorskiego włókna ECONYL®, do którego produkcji wykorzystano odpady nylonowe. Szwajcarski zegarek Breitling napędza manufakturowy mechanizm automatyczny z 48-godzinną rezerwą chodu. Wodoszczelność zegarka do 200 m pozwala na jego swobodne użytkowanie na morskich głębinach bez obaw o uszkodzenie. Breitling Superocean Heritage II Ocean Conservancy to zegarek dla tych, którzy swoimi działaniami chcą zmieniać świat i walczyć o lepsze jutro.

Zegarki Breitling głównie kojarzą się z lotnictwem, będącym kamieniem węgielnym szwajcarskiej manufaktury. Jednak modele sygnowane legendarną literką „B” to przede wszystkim przyrządy dla profesjonalistów, wśród których wyróżnić można spore grono miłośników podwodnego świata. Kolekcja Superocean Heritage upamiętnia ponad 60-letnią tradycję zegarków dla nurków. Jeszcze lepsze, doskonalsze i bardziej zaawansowane technicznie niż kiedykolwiek, a to wszystko w klasycznie pięknym kanonie stylistycznym.

O marce

Breitling, wysoko ceniony producent zegarków technicznych, odegrał niegdyś znaczącą rolę w opracowaniu naręcznego chronografu. Firma do dziś jest niekwestionowanym liderem i uznanym specjalistą w udoskonalaniu tej popularnej zegarkowej komplikacji. Léon Breitling, otwierając w 1884 roku swoją pierwszą pracownię w Jurze Szwajcarskiej, postanowił poświęcić się wąskiej i bardzo wymagającej dziedzinie, tj. konstruowaniu chronografów i precyzyjnych przyrządów pomiarowych dla przemysłu, do celów naukowych i chronometrażu sportowego. Dzięki produktom wyróżniającym się najwyższą jakością i ciągłemu poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, marka idealnie wpisała się w potrzeby, jakie pojawiły się wraz z rozkwitem zainteresowania sportem i motoryzacją.