Opis produktu

Nr wzoru: E074-L264

Zegarek damski

Marka: Elixa

Kolekcja Beauty


Mechanizm: Kwarcowy

Kaliber CITIZEN 5Y20

Cechy: wskazówkowy

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 27 x 30 mm

Szkło: Mineralne

Pasek/bransoleta: Bransoleta stalowa

Zapięcie Zwykłe

Wodoszczelność: 30 m

Gwarancja producenta: 2 lata


O marce Elixa

Elixa to marka, która w idealny sposób łączy nowoczesny design z modowymi trendami, tworząc projekty dla kobiet przebojowych, odważnych i ceniących niebanalne dodatki. To spojrzenie marka urzeczywistnia zarówno w projektach biżuterii, jak i zegarków. Z jednej strony to aktualne tendencje, z drugiej twórcy marki składają hołd kobiecości – barwnej, różnorodnej, intrygującej.


srebrny zegarek E074-L264
white background

W zegarku z linii Beauty możemy dostrzec inspirację stylem industrialnym, który charakteryzuje się wyrazistym designem i formą. Prostokątna, minimalistyczna koperta w subtelny sposób łączy się z ciekawą i wygodną bransoletą typu mesh, której faktura przypomina tkaninę. Dopełnieniem jest stalowa kolorystyka modelu oraz biała i czytelna tarcza. Całość prezentuje się niezwykle interesująco. Będzie doskonałym dodatkiem zarówno do eleganckiej marynarki, jak i skórzanej kurtki. Łącz go także z biżuterią ze stali lub srebra o geometrycznych kształtach. Precyzję wskazań zapewnia wysokiej klasy kwarcowy mechanizm.

zegarek E074-L264 założony na rękę
bransoleta zegarka E074-L264
zegarek E074-L264 założony na rękę
dekiel zegarka E074-L264
zegarek E074-L264 założony na rękę
zegarek E074-L264 w pudełku
szkic zegarka wraz z wymiarami koperty

O marce

logo Elixa

Elixa to marka, która w idealny sposób łączy nowoczesny design z modowymi trendami, tworząc projekty dla kobiet przebojowych, odważnych i ceniących niebanalne dodatki. To spojrzenie marka urzeczywistnia zarówno w projektach biżuterii, jak i zegarków. Z jednej strony to aktualne tendencje, z drugiej twórcy marki składają hołd kobiecości – barwnej, różnorodnej, intrygującej. Wspólny jest dla nich rozpoznawalny design, a także wysoki standard wykonania i jakość materiałów. Zegarki Elixa doskonale spełniają funkcję ozdobną, ale także użytkową. Wszystkie zegarki Elixa wyposażono w japońskie lub szwajcarskie mechanizmy kwarcowe, w zależności od modelu. Także takie detale, jak pokrywanie kolorem charakteryzuje wysoka jakość. Uwagę zwracają także paski – w zależności od wzoru, wykonane są z wysokogatunkowej stali, skóry, satyny lub kauczuku.


Produkty z kolekcji

Sprawdź dostępność w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również

Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)