Karolina Malinowska

KAROLINA MALINOWSKA
I OLIWIER JANIAK

Karolina Malinowska karierę modelki zaczynała w 1998 roku jako nastolatka. Bardzo szybko przeniosła się do Paryża, gdzie od razu została doceniona. Rozchwytywana przez modowych twórców, wkrótce pojawiła się na wybiegach w Nowym Jorku, Mediolanie i Barcelonie. Błyskawicznie wskoczyła na top i mogła liczyć na lukratywne kontrakty reklamowe z czołowymi markami modowymi na świecie. Po zakończeniu kariery modelki wyszła za Oliviera Janiaka, z którym od lat tworzy udany związek - doskonale współgrają zarówno w życiu codziennym, wychowując synów, jak i przed obiektywem aparatu. Karolina Malinowska realizuje się jako prezenterka i osobowość telewizyjna, angażując się w różne projekty; okazjonalnie grywała także w serialach.

Olivier Janiak karierę zaczynał jako model, ale szybko upomniała się o niego telewizja. Jako absolwent Wydziału Prawa i Administracji najpierw pracował w biurze reklamy stacji TVN, ale szybko dostrzeżono w nim potencjał i wkrótce stanął przed kamerą. Jest dziennikarzem i prezenterem tej stacji od wielu lat, a także prowadzi popularne wydarzenia i gale. Realizuje program „Co za tydzień”, w którym prezentuje wydarzenia kulturalne i opowiada o tym, co aktualnie dzieje się w show biznesie. Prowadzi także inne programy i ważne eventy oraz koncerty. Pełnił także funkcję redaktora naczelnego magazynów „Male Man” oraz „Elle Man”. Od kilkunastu lat nadzoruje wydawanie kalendarza Dżentelmeni, do zdjęć w którym pozują znani i lubiani mężczyźni, a dochód z jego sprzedaży wspiera potrzebujących.

Karolina Malinowska i Olivier Janiak wystąpili w dwóch świątecznych kampaniach marki Apart. Para zaprezentowała eleganckie stylizacje z biżuterią i zegarkami z kolekcji marki. Kampanie zrealizowano w klimacie rodzinnych Świąt, z atmosferą przygotowań i wspólnych chwil w gronie najbliższych.


KAMPANIE Z UDZIAŁEM GWIAZDY


Karolina Malinowska

Zima
2016

ZOBACZ
Karolina Malinowska

Zima
2015

ZOBACZ