BERGSTERN ACTIVE

B017G097

1 190

RATY 0% do 31 grudnia

Rata już od: miesięcznie


Dostawa GRATIS   |   Wysyłka w 48 godzin

30 dni na DARMOWY ZWROT

Zegarek męski

Kolekcja: Active


Mechanizm: Kwarcowy

Kaliber: Ronda 515

Funkcje: wskazówkowy, datownik, sekundnik

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 42 mm

Szkło: Mineralne

Pasek/bransoleta: Pasek silikonowy

Wodoszczelność: 100 m

Gwarancja producenta: 3 lata


Bergstern jest marką szczególną, pod którą podwaliny położyły wyjątkowe, mocne i szlachetne inspiracje. Pierwszą z nich jest urzekające piękno szwajcarskiego krajobrazu, jego czystość, wzniosłość i majestatyczność. Miejsce, w którym góry zdają się dotykać nieboskłonu, sięgać jasnych gwiazd. Drugą natomiast – siła ludzkiego charakteru i wszystkich cech sprawiających, że jest zdolny rozwijać się, doskonalić, niezłomnie dążyć do sukcesów, realizować śmiałe marzenia.
Punktem urzeczywistnienia ideałów przyświecających powstaniu marki Bergstern jest Szwajcaria. Lokalizacja tyleż oczywista, co jedyna słuszna. To właśnie w Szwajcarii powstaje każdy zegarek Bergstern, począwszy od prac projektowych, przez technologicznie zaawansowaną produkcję, a na rygorystycznej kontroli jakości skończywszy. Wszystkie modele Bergstern poszczycić się mogą sygnaturą Swiss Made.

Czasomierze Bergstern cechuje jakościowa, aspirująca specyfikacja przy utrzymaniu cenowej dostępności. Obejmuje ona wszystkie trzy linie, dzielące dostępne modele, według stylistyki i przeznaczenia, na klasyczne i sportowe oraz biżuteryjne damskie. Koperty zegarków Bergstern wykonane są ze stali szlachetnej lub z tytanu. Szkło, w zależności od modelu, jest mineralne utwardzane bądź szafirowe. Serce każdego z czasomierzy Bergstern to szwajcarski, niezawodny i precyzyjny mechanizm, z właściwymi dla charakteru zegarka funkcjami, w tym z chronografem. Odpowiednio dla modelu, zegarki wyposażone są w bransoletę, pasek kauczukowy lub pasek ze skóry naturalnej. Złocenia wykonane są zapewniającą wysoką odporność na ścieranie techniką IPG, a także galwaniczną, z 10-mikronową grubością powłoki. Modele klasyczne i biżuteryjne charakteryzuje wodoszczelność do 30 lub do 50 metrów, modele sportowe – do 200 metrów.

Bergstern jest stylowy, z wzornictwem stanowiącym złoty środek między klasyką i nowoczesnością, a także praktyczny, pomyślany o okolicznościach i zadaniach zarówno dnia codziennego, jak i tych szczególnych, o wyjątkowym charakterze. Jego wielkim atutem jest stylistyczny umiar i, co za tym idzie, uniwersalność. Cechy te, zgodnie z duchem marki, czynią z niego doskonałego towarzysza, niezależnie od podejmowanych wyzwań. Modele klasyczne urzekają nienagannością kształtu i detalu, sportowe dynamizmem i kontrastującymi akcentami, biżuteryjne – dyskretną elegancją i ogładą linii.

(wymagane, min. 20 znaków)