BERGSTERN BRILLIANCE

B003L015

940 470

RATY Online z PayU

Rata już od: miesięcznie


lub zamów telefonicznie
61 89 27 278 (wewn. 6)

Dostawa GRATIS   |   Wysyłka w 48 godzin

100 dni na DARMOWY ZWROT

Zegarek damski

Marka: Bergstern

Kolekcja: Brilliance


Mechanizm: Kwarcowy

Kaliber: Ronda 751

Funkcje: wskazówkowy

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 17,3 x 41,5 mm

Szkło: Mineralne

Pasek/bransoleta: Bransoleta stalowa bikolor

Zapięcie: Zwykłe

Wodoszczelność: 30 m

Gwarancja producenta: 3 lata


BERGSTERN JEST SZCZEGÓLNĄ MARKĄ, POWSTAŁĄ Z WIELKICH I SZLACHETNYCH INSPIRACJI. PIERWSZĄ Z NICH JEST URZEKAJĄCE PIĘKNO SZWAJCARSKIEGO KRAJOBRAZU, JEGO CZYSTOŚĆ, WZNIOSŁOŚĆ I MAJESTATYCZNOŚĆ. MIEJSCE, W KTÓRYM GÓRY ZDAJĄ SIĘ DOTYKAĆ NIEBOSKŁONU, SIĘGAĆ GWIAZD. DRUGA TO SIŁA LUDZKIEGO CHARAKTERU I WSZYSTKICH CECH SPRAWIAJĄCYCH, ŻE JEST ZDOLNY ROZWIJAĆ SIĘ, DOSKONALIĆ, NIEZŁOMNIE DĄŻYĆ DO SUKCESÓW, REALIZOWAĆ ŚMIAŁE MARZENIA.

SZWAJCARSKIE ZEGARKI

Swiss Made

Miejscem urzeczywistnienia ideałów przyświecających powstaniu marki Bergstern jest Szwajcaria – lokalizacja tyleż oczywista, co jedyna słuszna. To właśnie w Szwajcarii powstaje każdy zegarek Bergstern, począwszy od prac projektowych, przez nowoczesne procesy produkcji, po rygorystyczną kontrolę jakości. Wszystkie modele Bergstern mogą się poszczycić sygnaturą Swiss Made.

JAKOŚĆ BEZ WYRZECZEŃ

Zegarek Bergstern

Czasomierze Bergstern cechuje aspirująca specyfikacja przy utrzymaniu cenowej dostępności. Obejmuje ona wszystkie trzy linie, dzielące dostępne modele – według stylistyki i przeznaczenia – na klasyczne i sportowe oraz damskie, biżuteryjne. Koperty zegarków Bergstern wykonane są ze stali szlachetnej lub z tytanu. Szkło, w zależności od modelu, jest szafirowe lub mineralne utwardzane. Za precyzję wskazań każdego z czasomierzy Bergstern odpowiada niezawodny szwajcarski mechanizm, z właściwymi dla kolekcji i modelu funkcjami, w tym z chronografem.

Zegarek Bergstern

Zegarki wyposażone są w bransoletę, pasek kauczukowy lub pasek ze skóry naturalnej. W przypadku kopert kolorowych kolor nakładany jest zapewniającą wysoką odporność na ścieranie techniką IP, a także galwaniczną, z 10-mikronową grubością powłoki. Modele klasyczne i biżuteryjne charakteryzuje wodoszczelność do 30 lub do 50 metrów, modele sportowe – nawet do 200 metrów. Każdy zegarek Bergstern ma 3-letnią gwarancję.

PRZEMYŚLANE WZORNICTWO

Zegarek Bergstern

Bergstern jest stylowy, z wzornictwem stanowiącym złoty środek między klasyką i nowoczesnością, a także praktyczny, dla okoliczności i zadań zarówno dnia codziennego, jak i tych szczególnych, o wyjątkowym charakterze. Jego atutem jest zapewniająca uniwersalność stylistyczna harmonia. Cechy te, zgodnie z duchem marki, czynią z zegarka Bergstern doskonałego towarzysza, niezależnie od podejmowanych wyzwań. Modele klasyczne urzekają nienagannością kształtu i detalu, sportowe – dynamizmem i kontrastującymi akcentami, biżuteryjne – dyskretną elegancją i ogładą linii.

BERGSTERN JUŻ OD KILKU LAT Z PASJĄ ANGAŻUJE SIĘ W PIĘKNE SPORTOWE WYDARZENIA, JAKO PARTNER LUB SPONSOR.

Skoki narciarskie

Marka wystąpiła na prestiżowym, przyciągającym najlepszych kolarzy, Tour de Pologne 2016, jako oficjalny chronometrażysta. W 2017 roku Bergstern jako sponsor zaistniał na legendarnym IWD Basel Marathon w Szwajcarii – w maratonie wzięło udział ponad 1800 zawodników. W 2018 roku marka, która inspiruje do sięgania wyżej, przekraczania granic, zaczęła dynamicznie wspierać skoki narciarskie. Obecna była zarówno na FIS Ski Flying World Championship – jako sponsor, jak i na Raw Air 2018, w roli partnera.

Zegarek Bergstern

Rok 2019 to kolejny etap tej przygody – Bergstern wystąpił jako Oficjalny Sponsor Zegarkowy Mistrzostw, tym razem w 11 lokalizacjach, a także jako sponsor transmisji w TVP i Eurosport. Z dumą odlicza również czas uczestnikom wyjątkowego maratonu odbywającego się w szwajcarskich Alpach. Najpiękniejsze zawody świata wymagają unikatowej oprawy. Efektem współpracy z organizatorami wydarzenia jest bowiem limitowana edycja zegarka Bergstern Active z tarczą ozdobioną logo Jungfrau Marathon.

(wymagane, min. 20 znaków)