Sesja Australia backstage

W poszukiwaniu słońca i wyjątkowych plenerów do sesji zdjęciowych promujących kolekcję biżuterii lato 2011 ekipa Apart udała się w styczniu 2011 r. daleko, daleko... bo aż do Australii. Wybraliśmy Sydney i jego piękne okolice. Metropolia okazała się niezwykle gościnna! Tydzień przed naszym przyjazdem szalały deszcze, a w czasie tych kilku dni gdy pracowaliśmy nad sesją zdjęciową do kampanii, niebo było przejrzyste i nie spadła ani jedna kropla... Warunki okazały się idealne, aby zaprezentować olśniewającą biżuterię na wspaniałej modelce – Anji Rubik.

Nasza ambasadorka i biżuteria Apart nie były jedynymi bohaterkami sesji. Oscarową rolę drugoplanową odegrała Australia i jej najbardziej znane symbole: Opera w Sydney, cudowne plaże z surferami, uroczy kangur, niepowtarzalna architektura i egzotyczna roślinność. Część zdjęć realizowana była w okolicach domu znanego z filmu „Australia" z Nicole Kidman i Hugh Jackmanem. Idealnym tłem do zaprezentowania wyrafinowanej biżuterii okazały się również XIX-wieczna rezydencja z oszałamiającym widokiem na zatokę oraz biało-niebieski hydroplan. Uroczym akcentem podczas jednej z sesji była obecność kangura, który zaprzyjaźnił się z Anją i okazał się koneserem dóbr luksusowych – w przerwach między zdjęciami przyglądał się biżuterii!

Kampania autorstwa Marcina Tyszki, w stylizacji Agnieszki Ścibior, prezentująca kolekcję biżuterii diamentowej, złotej i srebrnej Apart lato 2011 rozpoczęła się w marcu.

 

 

Materiały archiwalne 2011