Cechy produktu

Nr wzoru: 110.310

Kategoria: Pierścionki

Marka: Apart

Kolekcja Manhattan

Kamień: Diament

Łączna liczba diamentów: 126

Łączna masa diamentów: 0,31 ct

Surowiec: Żółte, białe i różowe złoto

Próba: 750

Opis produktu

Wyrafinowany złoty pierścionek z diamentami. Ozdobiony przenikającymi się linearnymi elementami z żółtego, białego oraz różowego złota pierścionek dzięki precyzyjnie oprawionym kompozycjom diamentów prezentuje się na dłoni elegancko i wielowymiarowo. Pierścionek z diamentami spodoba się kobietom poszukującym wzorów w nowoczesnym, a jednocześnie wyszukanym stylu. 

Pierścionek wykonano z żółtego, białego i różowego złota próby 750 i ozdobiono diamentami o łącznej masie 0,31 ct.

 

Piękne opakowanie gratis

Kupione na apart.pl produkty są domyślnie pakowane w ekologiczne opakowania, które wprowadziliśmy w trosce o ochronę środowiska. Są one estetyczne, a co najważniejsze przyjazne naszej planecie. W eSklepie Apart są dostępne także nowe opakowania w zachwycającej subtelnością tonacji pudrowego różu. Darmowy zestaw to wybrane piękne pudełko oraz dołączona torebka upominkowa.

eco-package

Kolekcja Manhattan

Kolekcja pierścionków Apart zachwyca nowoczesną, oryginalną stylistyką. Niebanalna, ale subtelna forma i zastosowanie różnokolorowych kruszców przyciągną wszystkie spojrzenia. Pierścionki o perfekcyjnym, opływowym kształcie, przywodzą na myśl splątane kręgi, synonimy wiecznej miłości i szczęścia...

Sprawdź dostępność w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również


Pomoc przy zakupie

Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)