Cechy produktu

Nr wzoru: P-1003.01

Kategoria: Pierścionki

Marka: Apart

Kolekcja Love Love

Cyrkonia

Surowiec Żółte złoto

Próba 333

Opis produktu

Długość elementu: 6 mm

Szerokośc elementu: 6 mm

Średnica elementu: 4 mm

Dwustronny złoty pierścionek z cyrkonią. Nowatorski wzór ozdobiono z jednej strony motywem serca, z drugiej detalem z migotliwą cyrkonią, dzięki czemu uzyskano efekt dwóch pierścionków z żółtego złota w jednym. Wystarczy go obrócić na palcu, aby zmienić jego wygląd. Niezależnie od tego, który dekoracyjny detal jest widoczny, pierścionek zawsze zachowuje delikatny, dziewczęcy charakter.  

Pierścionek wykonano z żółtego złota próby 333 i ozdobiono cyrkonią.

 

Piękne opakowanie gratis

Kupione na apart.pl produkty są standardowo pakowane w ekologiczne opakowania, które wprowadziliśmy w trosce o ochronę środowiska. Darmowy zestaw to dopasowane do wybranego wzoru pudełko oraz dołączona torebka upominkowa. Są one estetyczne, a co najważniejsze przyjazne naszej planecie. W salonach Apart do wyczerpania zapasów nadal są dostępne klasyczne, utrzymane w kolorach brązów i odcieni beżu opakowania. Wkrótce zaskoczymy Was nowymi!

eco-package

Kolekcja Love Love

Biżuteryjne serduszko – symbol miłości. Ofiarowanie go bliskiej osobie to wspaniały sposób na deklarację głębokiego uczucia. Miłość i przyjaźń należy pielęgnować codziennie – każdy powód jest dobry, aby powiedzieć „uwielbiam”, „kocham”…

Sprawdź dostępność i zarezerwuj w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również


Pomoc przy zakupie

Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)